خانه / رویدادها / اجرا زنده رپ در رویدادی همراه با گروه های شهری

اجرا زنده رپ در رویدادی همراه با گروه های شهری

دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷ گروه تلخک اجرا زنده‌ رپ در حمایت از معلولین در تئاتر شهر برپا کرد که بعد از چند دقیقه با برخورد ماموران نیروی انتظامی مواجه شده و اجرا متوقف شد. همچنین گروهی از پارکور که برای هنرنمایی در محل حضور یافتند، به دلیل مشکلات به وجود آمده فرصت اجرا پیدا نکردند.

در این روز ngoها و گروه های مستقل شهری دیگر از جمله باهمستان، باور ، دیده بان آزار ، انجمن بازچرخ ، آشتی با شهر ، دادشهر و کمپین معلولان با اجرای برنامه هایی پیگیر مطالبات شهری شدند و گروه خورشید هیپ هاپ تلاش کرد با هماهنگی هایی که داشته با برپایی رویدادهایی در زمینه هیپ هاپ با این گروه ها همراه شود.

لینک خبر در تابناک

View this post on Instagram

. دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷ گروه تلخک اجرا زنده‌ رپ در حمایت از معلولین در تئاتر شهر برپا کرد که بعد از چند دقیقه با برخورد ماموران نیروی انتظامی مواجه شده و اجرا متوقف شد. همچنین گروهی از پارکور که برای هنرنمایی در محل حضور یافتند، به دلیل مشکلات به وجود آمده فرصت اجرا پیدا نکردند. در این روز گروه های مستقل شهری دیگر مانند باهمستان،باور،حمایت از حقوق زنان و دوچرخه سواران و… با اجرای برنامه هایی پیگیر مطالبات شهری شدند و گروه خورشید هیپ هاپ تلاش کرد با هماهنگی هایی که داشته با برپایی رویدادهایی در زمینه هیپ هاپ با این گروه ها همراه شود. *بزودی ویدئوهای بیشتر از این اجرا منتشر خواهد شد* @talkhakhiphop @bahamestan @bavar.ngo @bazcharkh @bike_iran @dscampaign @dadshahrafagh @harasswatch @ashti.ba.shahr #صدای_خیابان #رپ #هیپ_هاپ #رپفارس

A post shared by خورشید (@khorshidhiphop) on
درباره ی admin

همچنین ببینید

صدای خیابان

– مجموعه رویدادهایی در شهرهای مختلف ایران با خلاقیت های هنرمندان و مخاطبان آن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *