خانه / گزارش ها / میتینگ بزرگ طهران

میتینگ بزرگ طهران

میتینگ بزرگ تهران در ۲۴ فروردین ۹۷ تحت لیبل بچه های خیابان برگزار شد. در ابتدا قرار شد میتینگ در پارکی در شمال شرق تهران به میزبانی یکی از مربیان پارکور برگزار شود و میتینگ اعلام عمومی شده بود اما بعد از مراجعه به محل، افراد با برخورد ماموران نیروی انتظامی مواجه شده و از محل متفرق شدند و میتینگ در آن محل لغو شد در پی این اتفاق میتینگ به محل دیگری در منطقه ونک تهران انتقال داده شد و با اعلام در کانال میتینگ افراد خود را به آنجا رساندند.

در میتینگ افراد به ام سینگ و بتل رپ پرداختند اغلب محتوای اجراها دارای لات بازی ها و شکل شاخ گونه و خیابانی به خود داشت و همچنین در بتل ها از توهین ها و الفاظ رکیک استفاده میشد و تعدادی از بتل ها به مبارزه بین بچه های شرق و غرب تهران بدل شده بود که در نوع خودش برای تماشاگران حاضر بسیار جالب و جذاب بود. جوان ها و نوجوانان زیادی در میتینگ حضور داشتند و افرادی نیز از شهرستان ها دیگر مانند کیش و بوشهر و مازندران و… برای حضور در میتینگ به تهران آمده بودند٬ همچنین دو کودک نیز در آن بین دیده میشد. تعداد زیادی رپخوان قصد رپ کردن داشتند اما نوبت به آنها نرسید و در این موضوع ناهماهنگی ها و بی نظمی هایی دیده میشد هر چند با صحبت هایی که ناظر میتینگ داشت تلاش شد کسانی که از شهرستان آمده در اولویت قرار گیرند.
تعدادی بیت باکسر نیز در جمع حضور داشتند و به همراه رپ خوانی ها به بیت باکسینگ پرداختند که با هد زدن و حرکت دست حاضرین همراه بود.

ویدئوها در کانال میتینگ آپلود شده و برنده بتل با رای گیری در کانال مشخص میشود.

در آخر آرزوی موفقیت میکنیم برای کسانی که در اجرای میتینگ نقش داشتند و تلاش کردند و همچنین تمام رپکن هایی که در میتینگ حضور داشتند و امیدواریم مستعدان شرکت کننده در میتینگ رشد و پیشرفت کنند.

 

 

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *